Shkolla e mesme Dhaskal Todri, Elbasan


Vetėm pėr ata qė janė ose kanė qenė pjesė e shkollės !
 
ForumHyrjeGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 15 mė Sun Apr 26, 2015 11:40 pm
Statistikat
Forumi ka 239 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Enid

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 23530 artikuj v 459 temat
Linke
Top posters
Iva
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
Fefe_Slayer
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
ariel
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
*XhenI*
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
ihtiander
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
EroldCeka
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
Rezarta
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
Ani
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
barbi
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
...just me!
Dhaskal Todri Vote_lcapDhaskal Todri Voting_barDhaskal Todri Vote_rcap 
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shkolla e mesme Dhaskal Todri, Elbasan on your social bookmarking website

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Rreth nesh

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullorja & Prezantimet

Ju lutemi lexoni me vemendje rregulloren para se te filloni te postoni.
Moderatorėt: Rregullator, Shef
4310Fotot e anetarev...
Thu Sep 10, 2009 1:40 am
Eti Muharremi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sugjerime,kėrkesa&ankesa mbi forumin

Jepni pershtypje, ide dhe sugjerime mbi kete forum!
Moderatorėt: Rregullator, Shef
4285Ankohuni
Sun Jan 10, 2010 2:35 pm
354 Shiko mesazhin e fundit
Dhaskal Todri Empty
 

Jeta shkollore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rreth shkollės

Kujtime, nostalgji apo dhe ēdo temė tjetėr nė lidhje me shkollėn tuaj.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
291711Njoftime!
Sat Jul 04, 2009 2:37 pm
*XhenI* Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mardhėniet mėsues-nxėnės

Kėtu do tė merremi me mardhėniet mėsues nxėnės.Mund tė hapni tema dhe pėr mėsuesit tuaj tė cilė mund t'i lavdėroni apo "qortoni"  pėr punėn e tyre.Ju lutemi sa mė tė sinqertė dhe jo servilizėm pasi tė jeni tė sigurtė qė nėse ndonjė anėtar raporton ēka shkruhet kėtu te ndonjė mėsues pėrjashtohet automatikisht.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
18462cila mesuese ju ...
Sat Jul 04, 2009 8:19 am
ihtiander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Matura shtetėrore

Ēdo temė apo diskutim qė ju mendoni se ėshtė i vlefshėm nė lidhje me maturėn shtetėrore.
Moderatorėt: Rregullator, Shef
7222FESTA E MATURES...
Sat Jul 04, 2009 8:20 am
ihtiander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme ne klasa

Thashetheme apo ēdo gje qe ju duket zbavitese.  lol

Moderatorėt: Rregullator, Shef
144thashetheme per ...
Sat Jul 04, 2009 8:17 am
ihtiander Shiko mesazhin e fundit
Dhaskal Todri Empty
 

Lėndė mėsimore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Histori-Gjeografi

Diskutime mbi historine&gjeokgrafinė shqiptare dhe te huaj. Dokumenta interesante apo diskutime tė tjera.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
10287ca beni ne ore t...
Sat Jul 04, 2009 2:31 pm
*XhenI* Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha & Letėrsia

Gjithēka pėr gjuhė-letėrsinė dhe preferencat tuaja.
Moderatorėt: Rregullator, Shef
10397POEZIA ME E BUKU...
Sat Jul 04, 2009 8:14 am
ihtiander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė tjera lėndė shoqėrore

Lėndė tė tjera shoqėrore pėr tė cilat doni tė diskutoni.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
4183CILA KA QENE SOT...
Sat Jul 04, 2009 2:32 pm
*XhenI* Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lėndė shkencore

Ēdo lėndė shkencore si matematika,kimia,fizika etj.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
6144matematika apo f...
Thu Sep 10, 2009 1:35 am
Eti Muharremi Shiko mesazhin e fundit
Dhaskal Todri Empty
 

Jashtė shkollės

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pc dhe interneti !

Gati cdo njerinuk mund ta mendoje diten e tij po nuk u ul nje cik parakompjuterit.Por sa dime ne rreth kompjuterit? Kurioze ?? Hyni ketu.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
12328interneti ne sht...
Thu Sep 10, 2009 1:27 am
Eti Muharremi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Muzika e huaj apo ajo shqiptare qė ju preferoni, grupet apo kėngėt tuaja apo qoftė dhe thjesht info rreth saj.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
181464A do t ju pelqen...
Sat Jan 03, 2009 11:55 pm
Fefe_Slayer Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime tė ndryshme

Ēdo diskutim tjetėr qė mendoni se mund tė jetė interesant apo qofte dhe pa lidhje...mjafton tė jetė pjesė e mendimeve tuaja.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
1414726Perse dreqin.......
Sat Jul 04, 2009 2:56 pm
*XhenI* Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zbavitje

Ejani tė zbavitemi sėbashku !!!
Moderatorėt: Rregullator, Shef
323790Fundjava ideale ...
Sat Jul 04, 2009 2:29 pm
*XhenI* Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria dhe adoleshentet !

Ēdo gjė rreth dashuris dhe ndjenjave te botes se adoleshences.
Moderatorėt: Rregullator, Shef
321703rock caffe
Sun Oct 25, 2009 11:46 pm
MeTallicA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti

Bota sportive.

Moderatorėt: Rregullator, Shef
181289inter
Thu Sep 10, 2009 2:07 am
Eti Muharremi Shiko mesazhin e fundit
Dhaskal Todri Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 23530 artikuj
Forumi ka 239 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Enid
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 15 mė Sun Apr 26, 2015 11:40 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: ...just me! (34), Antonio Espinoza (33), ARDA (31), ARDA 1 (31), Bloom (34), ESPINOZA (32), kosta (31), Oni sfinsit (33), sushi (34)
Legjenda : [ Krijuesi ][ Shef ][ Rregullator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur